O firmie

Firmie Quality Coaching przyświeca idea innowacyjności. Rozpoczęcie jej działalności w 2010 roku jest równoznaczne z wprowadzeniem renomowanych usług coachingowych na rynek Warmińsko-Mazurski. W pracy tak jak w życiu codziennym staramy się wytyczać trendy i wprowadzać innowacje.

Nazwa firmy wzięła się od jakości – w końcu to od niej zależy zadowolenie naszych Klientów. W celu utrzymania najwyższych standardów wszyscy coachowie współpracujący z Quality Coaching posiadają międzynarodową certyfikację International Coaching Community. Jest to jedna z dwóch liczących się na świecie organizacji zrzeszających i szkolących profesjonalnych coachów. W roku 2010 ICC jako jedyna organizacja w Polsce otrzymała wielkie wyróżnienie w postaci European Quality Award (Europejska Nagroda Jakości) przyznaną przez EMCC (Europejska Rada ds. Coachingu i Mentoringu). Decydując się na współpracę z Quality Coaching masz pewność korzystania  z usług najwyższej jakości.

Siedziba firmy mieści się w Olsztynie. Świadczymy usługi w naszej siedzibie, jak również dojeżdżając do klientów. Obsługujemy Polskę północno-wschodnią i centralną. Między innymi miasta takie jak: Olsztyn, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Białystok, Suwałki, Grudziądz i Elbląg.

Coaching jest naszą pasją, a osiąganie założonych celów i rozwój osobisty wpisane są w charakter każdego z nas i stanowią naturalny sposób bycia.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

CO SPRAWIA, ŻE NASZA PRACA MA WYJĄTKOWĄ JAKOŚĆ?

Nasze wartości

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

KILKA DODATKOWYCH INFORMACJI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zespół

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i rozwój zawodowy dbając równocześnie o utrzymanie wysokich standardów i jakości naszej pracy.

Czytaj więcej

Metodologia

Nasze działania oparte są o metodologię ICC oraz indywidualnie wypracowane narzędzia.

Czytaj więcej

Nasi Partnerzy

https://jakubkusiorski.com/
https://psychologolsztyn.com/
http://akademiapozytywnejterapii.pl/