Zaufali nam

Sylwia Jakubowska

Niczuk Metall - Dyrektor

Od wielu miesięcy bierzemy udział w regularnych spotkaniach z Panem Jakubem Kusiorskim. Pan Jakub dzięki ogromnej wiedzy i umiejętnościom potrafi bezkompromisowo połączyć realizację konkretnych oczekiwań zawodowych z poszanowaniem indywidualnych wartości i celów osoby, z którą pracuje. Firmę Quality Coaching cechuje rzetelne podejście, bogate doświadczenie i szeroka wiedza z zakresu mechanizmów zarządzania. Współpracę oceniamy bardzo wysoko i polecamy jako solidnego partnera biznesowego.

Maciej Bułkowski

Urząd Marszałkowski – Dyrektor Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego

Atutem (162 godzin) prowadzonych przez Pana Jakuba sesji coachingowych był ich indywidualny charakter, dostosowany do potrzeb każdego z uczestników, a także miła, profesjonalna atmosfera. Sesje zaowocowały wzrostem kluczowych kompetencji oraz przyczyniły się do osiągnięcia założonych przez każdego z uczestników celów. W efekcie przełożyło się to na rozwój umiejętności negocjacji i zarządzania konfliktami, skuteczniejsze zarządzanie zespołem, wzrost motywacji osobistej, zwiększenie wydajności i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

Oskar Wojciechowicz

Yamaha-Sklep.pl - właściciel

Pan Jakub Kusiorski jest niezawodnym partnerem biznesowym. Jego szkolenia mają charakter indywidualny i pomagają w rozwoju przedsiębiorstwa. Efekty współpracy oceniam bardzo wysoko i jednocześnie z przyjemnością polecam Pana Jakuba jako rzetelnego i godnego zaufania coacha.

Ewa Sawczyńska

Wipasz - Kierownik Marketingu

Jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecamy usługi Pana Jakuba Kusiorskiego jako solidnego partnera, podkreślając jego profesjonalizm i należyte wykonywanie usług oraz wiarygodność w zakresie powierzonych obowiązków.

Bogumiła Opalach

Headstyler -właściciel

Z przyjemnością pragnę polecić współpracę z coachem Panem Jakub Kusiorskim, który łączy duży poziom empatii z doskonałym wyczuciem potrzeb klienta. Prowadzi proces coachingowy nie tylko w pełni profesjonalnie – jest także dla klienta bezpiecznym oparciem. Doskonale się sprawdza zarówno w business jak i life coachingu. Jego kompetencje i ogromna wiedza poprowadziły mnie w dobrym kierunku.

mgr inż. Janusz Żwirko

OWSIiZ – Kanclerz

Pan Jakub Kusiorski współpracuje z Olsztyńska Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania od 2009 roku. Od początku roku 2012 objął prowadzenie zajęć z dziedziny coachingu na kierunku „Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami coachingu”, który aktywnie współtworzył odpowiadając za kwestie merytoryczne związane z tematyka coachingu… Z powierzonych obowiązków dydaktycznych wywiązuje się wzorowo. Jest osobą ambitną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje. Współpracę z nim można śmiało polecić innym instytucjom i firmom.

Katarzyna Bołądź

Chimera Derm – właściciel

„Coach na medal! Autorzy programu Chimera Slim, uczestnicy sesji, a także personel gabinetu Chimera Derm pozostają pod ogromnym wrażeniem niezwykle ciekawie poprowadzonych warsztatów motywacyjnych… Mentalny trening prowadzony przez Pana Jakuba Kusiorskiego uruchomił pokłady wewnętrznej siły, która manifestowała się hasłem – „Chcę, mogę, potrafię”.

Barbara Świerczyńska

ZDZ Szczytno – Dyrektor

Pan Jakub Kusiorski jest osobą dokładną, sumienną, dyspozycyjną. Prowadzi szkolenia z należytym zaangażowaniem i rzetelnością. Ponadto jego wiedza, kwalifikacje, doświadczenie oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych kontaktów interpersonalnych stawiają go w gronie bardzo cenionych i szanowanych wykładowców, z którymi współpracujemy przy realizacji szkoleń.

Michał Rumszewicz

Rumszewicz Sailing – wspólnik

Firma Rumszewicz Sailing z Jakubem Kusiorskim współpracuje od 1997 roku. Został on wybrany z grona zawodników sekcji żeglarskiej AZS Olsztyn do pracy na organizowanych przez nas na Warmii i Mazurach obozach sportów wodnych, gdzie pracował jako instruktor przez okres 9 lat. Jego doświadczenie żeglarskie, odpowiedzialność, umiejętności organizacyjne oraz wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków, stanowiły istotny wkład w pracę naszego zespołu instruktorów.

Jarosław Glabas

HDI Gerling – Dyrektor Oddziału Olsztyn

W imieniu swoim oraz współpracowników Towarzystwa Ubezpieczeniowego HDI Gerling Życie z siedzibę w Warszawie, oddział w Olsztynie, chciałbym wyrazić szczere uznanie oraz podziękowanie za przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia w zakresie psychologii sprzedaży.

Arkadiusz Brzozowski

Mistrz Europy w Windsurfingu RSX

Coaching z Kubą to ciekawa forma współpracy, która otworzyła mi oczy na wagę kwestii mentalnych w zawodowym sporcie. Praca przebiega w przyjaznej atmosferze i przekłada się na efektywność. Kompetencje, które zacząłem wzmacniać i rozwijać oraz poznane techniki przyniosły korzystne rezultaty już po pierwszych spotkaniach. Zarządzanie emocjami to bardzo ważny aspekt w profesjonalnym sporcie – mój stan spokoju, relaksu i skupienia jest coraz większy przez co osiągam coraz lepsze wyniki.

Tomasz Stefański

Trener żeglarstwa w KS ″Baza Mrągowo″

Dzięki współpracy z Kubą mój zawodnik nabrał zdecydowanie więcej pewności w rywalizacji sportowej. Stał się bardziej dojrzały i zupełnie inaczej reaguje na kwestie związane ze stresem startowym. Obecnie nie wyobrażam sobie sportu wyczynowego bez współpracy z psychologiem sportowym czy coachem. Jest to nieodłączny element na drodze do mistrzostwa sportowego. Kontakt z Kubą jest dodatkowo łatwiejszy ponieważ czuje On ducha rywalizacji sportowej i sam uprawia SPORT. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Jakubem”

Radosław Stefanowicz

Zawodowy piłkarz - Stomil Olsztyn

Miałem przyjemność współpracować z Panem Jakubem w zakresie coachingu sportowców. Z całą pewnością mogę polecić go wszystkim tym, którzy mają problem z wiarą w siebie i we własne umiejętności z różnych względów. Człowiek bardzo sympatyczny, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, a przede wszystkim potrafi słuchać i rozumie ludzi. Po kilku spotkaniach uwierzyłem w siebie co od razu miało przełożenie na osiągane przeze mnie wyniki sportowe. Natchnął mnie dużą dawką optymizmu i na nowo zbudował moją pewność siebie. Dziękuję!

Wojciech Suchowiecki

Artneo – właściciel

Współpraca z Jakubem Kusiorskim w bardzo ciekawy sposób przełożyła się na działania naszej firmy oraz ciekawe wnioski jakie wyciągnął nasz zespół. W wyniku tego zawiązała się stała współpraca i cykliczne szkolenia zarówno dla zespołu jak i kadry menedżerskiej.

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby indywidualne, które chcą zmienić coś w swoim życiu, jak i firmy inwestujące w rozwój swoich pracowników. Coaching jest jedną z najszybszych i najefektywniejszych form rozwoju. Często osoby korzystające z niego mają już różne warsztaty czy szkolenia za sobą. Mają też wiele własnych doświadczeń. Jako coachowie pomagamy osiągać cele naszym klientom poprzez wydobywanie, wzmacnianie i rozwijanie ich potencjału oraz pomoc w usunięciu ograniczeń i przeszkód, na które się natykają w życiu codziennym. Przewagą coachingu nad innymi formami wsparcia (szkolenia, consulting itp.) jest indywidualne podejście do każdej osoby. Dzięki temu coaching okazuje się rentowny i jest tak chętnie wybierany przez naszych klientów. Mamy jednak świadomość, że to co robimy to tylko część procesu tworzenia tożsamości firm i korporacji, i w związku z tym postanowiliśmy nie nadużywać znaków towarowych naszych kluczowych klientów, jako że byłoby to nie do końca fair, w końcu to oni stworzyli swoje marki, a my mogliśmy im jedynie towarzyszyć w poszczególnych etapach i wydobywać z nich maksymalny potencjał oraz pomagać w tworzeniu rozwiązań bazując na ich wiedzy i kreatywności.