Zespół

Nazywam się Jakub Kusiorski. Jestem założycielem i właścicielem Quality Coaching. Z wykształcenia jestem psychologiem – przedstawicielem psychologii pozytywnej, szkoleniowcem oraz certyfikowanym coachem ICC. Idea powstania firmy pojawiła się w trakcie jednego ze spotkań biznesowo-integracyjnych polegających na wymianie doświadczeń między przedstawicielami branży szkoleniowej. Wówczas to zaprzyjaźnione małżeństwo zainspirowało mnie do rozwoju w tej dziedzinie. Ponieważ lubię wyzwania, po weryfikacji rynku oraz wyborze optymalnej i moim zdaniem najlepszej formy kształcenia, zdecydowałem się uruchomić ten projekt. Profesjonalne przygotowanie oraz  pionierskie zaangażowanie zaowocowały powstaniem pierwszej takiej firmy w Olsztynie – Quality Coaching.

Firma współpracuje z kilkunastoma coachami z obrębu Polski centralnej i północno-wschodniej. Wszyscy jesteśmy indywidualistami, jednak łączy nas wiele wspólnego – przede wszystkim otwartość umysłu, chęć wprowadzania zmian w życiu, ciągłego rozwoju potencjału i naszych możliwości. Jesteśmy znajomymi i przyjaciółmi, dla których rozwój osobisty i osiąganie założonych celów stanowi podstawową wartość. Chętnie spotykamy się przy różnych okazjach, wymieniamy doświadczeniami, narzędziami, know-how, oraz prowadzimy wzajemne indywidualne procesy coachingowe, bowiem to nas wzbogaca i roztacza przed nami szersze perspektywy.

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i rozwój zawodowy dbając równocześnie o utrzymanie wysokich standardów i jakości naszej pracy – jeśli jesteś certyfikowanym coachem ICC lub ICF zapraszamy do współpracy.